Príbeh Stromu splnených prianí

Už od detstva, keď som začala profilovať moje profesijné zameranie, vždy to súviselo s možnosťou pomáhať druhým. Vyštudovala som aplikovanú psychológiu v Bratislave, dokončila som neuro-lingvistické programovanie v Londýne, v spolupráci s nadáciou kintari.org som učila angličtinu v Indonézii, pracovala som ako terapeutka s týranými ženami a deťmi a od mojich 17 rokov sa venujem tomuto krásnemu projektu – Stromu splnených prianí.

Prvý Strom splnených prianí sme postavili pred 13 rokmi (r.2004), keď za mnou prišla moja kamarátka a s nadšením mi rozprávala, ako jej sestra v Šumperku zorganizovala pekný projekt a ľuďom sa páčil a či by sme niečo také spolu zorganizovali aj na Slovensku. Narazili sme na problém a to bol náš vek, avšak jej otec, úžasný človek, sa rozhodol, že sa do toho pustí a celý projekt pred 13 rokmi odštartoval. Jeho dcéra Aďka a ja sme pomáhali. Po pár rokoch sa tomu pán Snopek už nemohol venovať, nakoľko vedie vlastnú spoločnosť a projekt prešiel pod moju záštitu s tým, že pán Snopek celé roky zabezpečuje grafiku k projektu.

Strom splnených prianí je projekt, ktorým žijem, venujem mu množstvo energie a snažím sa ho každým rokom rozširovať a vylepšovať. Verím, že všetko, čo investujem do projektu sa niekoľkonásobne vráti a každým dňom sa mi to potvrdzuje prostredníctvom čarovných príbehov, situácií a ľudí, ktorých stretávam a pomáhajú mi. Zorganizovať každý ročník vyžaduje veľkú obetu, ale tá detská radosť a radosť ľudí, ktorí sa tešia, že môžu pomôcť mi stojí za to.

Dobrovoľníci, ktorí sa pridali k iniciatíve a pomáhajú nám

Michal Matia – skautský vedúci, pomáha s dobrovoľníkmi v OC Tulip v Martine

Zuzana Tkáčová – HR manažérka, zodpovedá za stromček v Trim Leadri v Košťanoch n. Turcom

Zuzana Kusá – asistentka riaditeľa, zodpovedá za stromček v Adiente v Žiline

Zdenka Ivančová – HR manažérka, zodpovedá za stromček v Trim Leadri v Bardejove

Martin Staňo – kameraman

PODPORUJÚ NÁS